Kurumsal

Set Makina San. ve Tic. A.Ş İstanbul"da 8500m² kapalı alanda, Setpack Markası ile üretim yaptığı, Tam Otomatik, Yatay & Dikey dolum ve paketleme makinaları, Islak & Kolonyalı Mendil makinaları ile gıda, ilaç, kozmetik, kimya, zirai, temizlik ve diğer sektörlerde hizmet vermektedir.

Tamamen Türk Sermayeli bir şirket olan Set Makina, Kavanoz dolum hattı ve Yarı otomatik yardımcı makinaları da sektöre sunmaktadır. Setpack toz, granül, sıvı dolum makinaları, 1gr"nin altından 50kg"lere kadar dolum yapan makina üretimine sahiptir.

35 yıldır yurtiçi piyasalara sunulan Setpack Dolum Makinaları, son 25 yıldır başta Ortadoğu, Afrika, Avrupa, Asya, Uzak Doğu ve Amerika piyasalarındaki 70 ülkeye de ihraç edilmektedir.

SETPACK MACHINERY USA INC. Amerika Kıta’sındaki değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kurulumunu Şikago şehrinde tamamlamıştır. SETPACK USA markasının Kuzey, Orta ve Güney Amerika’da büyüme hedefi güncellenmiş, o bölgelerdeki acente ve müşterilerimizin de katkıları ile şirketimiz paketleme ve ambalaj sektörüne hizmetlerini artarak sürdürecektir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

SET MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş olarak faal halde olduğumuz; DOLUM VE PAKETLEME MAKİNALARININ TASARIMI, ÜRETİMİ, SATIŞ VE PAZARLAMASI VE SATIŞ SONRASI DESTEĞİ kapsamı dahilinde;

  • İlgili taraf (İç/Dış Bağlam) ihtiyaç ve beklentilerini ve Müşteri memnuniyetini esas alarak değişen talepleri zamanında tespit etmek, taleplere hızlı yanıt vermek, zamanında projeleri gerçekleştirip teslim etmek, kaliteli ürün/hizmet ve rekabet edilebilir fiyat sunmak, bilgi ve teknik destek olarak en iyi hizmeti sunmak.
  • Müşteri tatminini sürekli kılabilmek adına yüksek teknolojiyi takip etmek ve etkin kullanmak,
  • Kaliteden tüm personelin sorumlu olması anlayışını benimsemek ve bu nedenle tüm personele kalite bilincini yerleştirmek, bilgi ve becerilerini geliştirecek eğitimleri sağlamak, uyuma ve yaratıcılığa teşvik etmek,
  • Çevreye saygısıyla, kullanıcısına güven vermesiyle makina sektöründe örnek ve lider firma pozisyonuna gelmek,
  • Personelin mutluluğunu ve motivasyonunu sağlamak,
  • Sistemde tanımlanan süreçlerin performans göstergelerine dayalı ölçülebilir, Kalite Hedeflerinin değerlendirilmesi yoluyla sistemin sürekli iyileştirilmesi anlayışını benimsemek,
  • Ulusal ve uluslararası standartlara uymak,

kalite politikamızdır.