SetPack Cnc Departmanı

COMPANY PROFILE

Set Makina San. ve Tic. A.Ş İstanbul’da 8500m² kapalı alanda, Setpack markası ile üretim yaptığı, tam otomatik, yatay ve dikey dolum ve paketleme makineleri, ıslak ve kolonyalı mendil makineleri ile gıda, ilaç, kozmetik, kimya, zirai, temizlik ve diğer
sektörlerde hizmet vermektedir.
Tamamen Türk sermayeli bir şirket olan Set Makina, kavanoz dolum hattı ve yarı otomatik yardımcı makineleri de sektöre sunmaktadır. Setpack toz, granül, sıvı dolum makineleri, 1gr’nin altından 50kg’lere kadar dolum yapan makina üretimine sahiptir.
35 yıldır yurtiçi piyasalara sunulan Setpack dolum makineleri, son 25 yıldır başta Ortadoğu, Afrika, Avrupa, Asya, Uzak Doğu ve Amerika piyasalarındaki 102 ülkeye de ihraç edilmektedir.
SETPACK MACHINERY USA INC. Amerika Kıta’sındaki değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kurulumunu Şikago şehrinde tamamlamıştır. SETPACK USA markasının Kuzey, Orta ve Güney Amerika’da büyüme hedefi güncellenmiş, o
bölgelerdeki acente ve müşterilerimizin de katkıları ile şirketimiz paketleme ve ambalaj sektörüne hizmetlerini arttırarak sürdürecektir.